Krajenka (gw), Głubczyn

Działka na sprzedaż

697,00 m2 172,17 zł/m2

120 000 zł

oferta na wyłączność

Opis nieruchomości

Przedmiotem oferty jest działka rekreacyjna
z możliwością ZABUDOWY CAŁOROCZNEJ 
o powierzchni 697 m.kw. 
położona w Głubczynie k/Skórki, przy jeziorze WAPIEŃSKIM 

 
Działka w prawie własności o powierzchni 0,0697 ha 
- w kształcie prostokąta 
- przybliżone wymiary to 20 m x 34 m
- teren płaski
- środkowa
- lekko zadrzewiona przez tzw. samosiejki
- ogrodzona w całości, z bramą wjazdową i furtką

Teren w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego
przeznaczony pod:

- zabudowę rekreacyjną z dopuszczeniem funkcji mieszkalnej całorocznej,
- może być realizowany jeden obiekt kubaturowy, o wysokości do II kondygnacji i maksymalnej wysokości do 8,5 m,
- budynek, który musi posiadać dach stromy o koncie nachylenia połaci minimum 20 stopni,
-  możliwość realizacji zabudowy bliźniaczej lub wolnostojącej,
- istnieje możliwość łączenia dwóch działek pod warunkiem zabudowy jednym obiektem kubaturowym,
- zakaz podziału wyznaczonych działek.

Dojazd do działki utwardzoną drogą asfaltową a ostatnie metry gruntową.

MEDIA:
- prąd - skrzynka z prądem na granicy działki
- kanalizacji z istniejącej sieci - w ulicy przed działką, przyłącza we własnym zakresie.
- woda - zaopatrzenie z sieci ze wsi Maryniec lub jak sąsiadujące działki z własnej studni,
- łącze telekomunikacyjne w ulicy, po przeciwnej stronie ulicy.
 
Działka usytuowane jest na osiedlu dom jednorodzinnych i domków rekreacyjnych, sezonowych i całorocznych ,
na obrzeżach wsi Głubczyn, blisko lasu i przy jeziorze Wapieńskim.